Bronzový

Považujete to také za hloupé?

považuji za velmi hloupé,když se ten co odpoví,doprošuje na můj email o udělení bodů.a vy???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nechci nikoho urazit ale podle mě je to až zoufalé.Pro mě nejsou body to nejdůležitější ale beru je jen jako motivaci.

Další odpovědi:

Zlatý

To tedy je, je vidět, že někomu jde jen o to, nechápu proč, vždyť vůbec o nic nejde, nebo jsou za to peníze??

Bronzový

me to uplne rozesmalo. "starosti" toho nekoho bych teda chtela mit, asi vsichni tady co? :))))) ja si nemuzu pomoct, ja se tu tlemim jako pako, ze nekdo posle email, aby dostal palec :-DDDD

Zlatý

No, tak to je teda hnus. Takoví lidi, mi lezou krkem a když ještě za odpověď požadují body, je to teda nehorázné. Pro mě je hlavní to, že má odpověď někomu pomohla a ne, jestli jsem za to dastala palec (palce). Já po nikom za své odpovědi body nepožaduji a ani požadovat nebudu. Je to podlé a je vidět, že daný člověk myslí jen na sebe a ne na to, že pomohl ostatním. Opravdu hrozné.. Navíc, kdyby mi někdo napsal, abych mu za to, že na moji otázku odpověděl, přidělila body, nepřidala bych ani omylem. No prostě jsou takový lidé strašníí až hanba..

Zlatý

S takovým jedincem musí být docela problém někde na pracovišti.Představuji si ho jako byl známý Hujer ze slavného filmu. :-)

Zlatý

to snad neee.... :o)))

Pokročilý

Ahoj, odpověděl jsem na tvůj dotaz a tys mi neudělil bodík. Můžeš to prosím napravit? Moc bych chtěl být alespoň v něčem nejlepší, když už jsem ve všem nula.
:-D

Zlatý

Nemám takové lidi ráda. Pokud to tak je tak ten uživatel co vám ten meil poslal a škemral o body asi není normální.

Stříbrný

Je to srabárna a hnus.

Pokročilý

K čemu mu to je?

je to kacor

Bronzový

Třeba mu/jí někdo nakukal,že za výhru něco dostane.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.