Zlatý

Považujete písničky Helenky Vondráčkové za národní poklad?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 8% Ne 92%

Nejlepší odpověď

Ne

Mám pocit, že je jediná, kdo si to o nich myslí. (Pominu-li jejího manžela.) Je fakt, že se mi některé líbí dodnes a ráda si je poslechnu, ale ty věčné soudní pře a tahanice asi popularitu Vondráčkové dost poškodily.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano

Ale len v prípade, že by Helena Vondráčková bola národ. Čo nie je, takže tantiemy z vysielania a predaja sú jej súkromný poklad.

Zlatý

Ne

..ačkoliv vlastně jo: zakopat pěkně hluboko a nevyhrabávat několik tisíc let.
Minimálně :))

Zlatý

Ne

Takové zařazování považuji za nesmyslné.Když už bych měl uvažovat o písničkách jako o "národním pokladu",tak bych začal u p.Hašlera,pánů Ježka,Voskovce a Wericha,p.Vejvody,ap.,určitě ne u p.Vondráčkové. Písničky beru jako hvězdy.Některé zazáří,prolétnou oblohou a zmizí,jiné zůstávají a září dál.

Zlatý

Ne

znám jiné poklady , tohle jsou prostě její písničky a bývalé hity

Zlatý

Ne

Ani ji neposlouchám,ty soudní tahanice,no rozhodně to není žádný poklad..

Stříbrný

Ne

Ne. Některé písničky si sice ráda poslechnu, ale když se tehdy označila za národní legendu, tak to opravdu přepískla.

K tomu myslím, že máme i lepší zpěváky/zpěvačky. :-)

Zlatý

Ne

Jak to bylo s tou mumií, co naši vědci objevili v jední egyptské pyramidě? Nezeptala se našich vědců, jestli ještě zpívá Vondráčková?
Pokud bychom vzali její písně za národní poklad, tak potom musíme vzít i další písně jiných zpěváků a zpěvaček.
Bylo to špatné přirovnání, asi měli hledat jinou kategorii než poklad.
V oblasti zpěvu bych za národní poklad považoval staré,lidové písně které vznikly převážně lidovou tvořivostí, a později byly různými sběrateli zaznamenány.

Ne

Helena měla dost písniček,které se mi líbí a líbily,ovšem je jedna z mnoha,k mým oblíbeným v našich vodách nepatří,tou je Věra Špinarová,tu mám moc ráda.Prohlásit se za národní poklad,je dost veliká odvaha.

Zlatý

Ne

Ne, ale začnu asi o tom přemýšlet, protože většina národních pokladů je už dávno pryč, tak aby nám aspoň něco zůstalo.

Pokročilý

Ne

Ne, sice ji poslouchám, ale ne.

Zlatý

Ne

Mám ji hodně ráda jako zpěvačku, má hezký hlas a styl muziky, kterou dělá se mi líbí. Její písničky jsou zkrátka vynikající hitovky. I ona sama vypadá moc dobře. Je to umělecky stejná úroveň megahvězdy - stálice - jako Karel Gott. Ovšem díky jejímu nezvládnutému "marketingu" je na tom co do oblíbenosti podstatně hůř. Možná i proto, že je žena a ty pudí větší závist a v showbyznysu to mají složitější.
Pro mne je to mistryně svého oboru, ať si říká kdo chce co chce, ale také žena, která za sebe bohužel nechává rozhodovat výbušného partnera a kazí si tím renomé.
Myslím, že to s tím "pokladem" stejně bylo jen nějak nadneseno.

Zlatý

Ano

Jednoznačně. Poklady by měly být dobře ukrytý, pokud možno několik metrů hluboko v zemi. Případně v trezorech a depozitářích muzejí... :o]

Ne

Mě se nikdy nelíbila, dorazila mě tím že si stěžovala na rádio že nehrajou její písničky...

Bronzový

Ne

Pokročilý

Ne

Paní Vondráčková si musí uvědomit význam slovního spojení "národní poklad".

Bronzový

Ne

Některý jdou,ale žádný poklad to není.

Stříbrný

Ne

Stříbrný

Ne

to si myslí akorát ona...

Pokročilý

Ne

Proč by?? Takových "pokladů" je tu i víc...

Pokročilý

Ne

Ne proč já jsem rozhodně v jiné věkové kategorii než ona !

Zlatý

Ne

Pokročilý

Ne

Pokročilý

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Za národný poklad v oblasti piesne môžme považovať známu pieseň od Jaromíra Vejvodu "Škoda lásky", ktorú si počas 2.svetovej vojny privlastnili aj anglickí a americkí vojaci

Bronzový

Illines

Mam za to ,ze zadna neni z jeji hlavy.Dost pisnicek ma prebranych od jinud.A jak se rika-pycha ,predchazi pad.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.