Pájo

Používáte telefonickou informační linku 1188?

Nejlepší odpověď
Drap

Ještě jsem ji nikdy nepoužil

Další odpovědi
Georgo2010

Jednou jsem potřeboval zjistit číslo na jednu firmu, tak mě zaslali SMS a zároveň i přepojili. Předpokládám, že si naúčtovali mezi 50–100 Kč. Takže doporučuji raději připojit se na internet (např. přes wi-fi) a najít si informace bezplatně.

ReHu

Ne.
Bylo by možná dobře otázku dát do anket, aby byl výsledek zřetelnější,

pokazdejinak

jo, když jsem stála s mobilem u auta se zabouchnutými klíčky :) nebo u dveří bytu s tímtéž problémem… účtujou si myslím 30,–kč/min, takže kdyžtak využívám spíš sms a nenechávám se přepojovat
ale pokud je ta možnost, rozhodně vyjde levněji vyhledat si to sám/a ;)

Wang

Ne.