Miroslavst

Používáte diskuze

Není třeba rozsáhle odpovídat, ale ptám se jen z toho důvodu, že když bych dal do diskuze příspěvek, tak o něm nikdo neví. To se potom u dalších odpovědí objevuje zpráva: „ty a ty podívej se do diskuze, odpověděl jsem ti tam“.
Nemyslíte, že diskuze by měla být upravena tak, aby bylo vidět zda se diskutuje nebo ne.
Co takhle číslo s počtem diskuzí u otázky?
Co takhle v mém profilu u odpovědí zobrazení nějakého znaku (puntíku, hvězdičky), že odpověď byla ohodnocena?
Co vy na to?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Určitě by měla být diskuze viditelnější, přehlednější (docela špatně se v ní orientuje, možná i proto není využívána) a někde být informace, vyznačení o tom, že je diskuze u té a té otázky aktivní… ale jak to udělat, na to jsou tu jiní…

Další odpovědi
led

Súhlasím, že diskuse by mala byť výraznejšia.
Ale myslím, že nepoužívanie diskusie je dané hlavne ľudskou povahou – nehodnotí sa palčekami.

led

neviem, myslíte „1 příspěvek, nejnovější před 56 min“ toto bolo napísane pri diskusii, než som začala písať

kapka

Diskuse, tak jak je teď, prostě nevyhovuje, je to tak.

vagra

Kapko,souhlasím s Vámi,je to dost nepřehledné.