Pokročilý

Použití tekutých řetězů ve spreji jako prostředku proti klouzání obuvi v tělocvičně.

Máte s tím někdo zkušenosti? Před časem mi to tady někdo doporučoval jako řešení mého problémů s klouzavou obuví, ale nejsem si jist, zda-li řetězy nemohou nějak poškodit podlahu, na které budu boty používat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

jasně že ji poškodí.To svinstvo se musí přilepit na gumu auta,kdo to vydrží do prvního proklouznutí.Vlastní zkušenost.Je proto logické, že se to z bot přilepí na palubku či na parkety a správce bude řvát radostí.Ale je fakt,že to nebude klouzat,všem.

Další odpovědi:

Zlatý

A proč by měly ? Je to jen velmi slabý film.

Zlatý

No raději ne. nejde ani tak o podlahu jako o klouby. Pokud noha - bota v některých chvílích na podlaze neklouzne, může dojít k těžké zlomenině končetin překroucením setrvačného točivého pohybu těla proti nohám, které ale neklouznou na podlaze. Dost často takové zlomeniny vznikají na hřištích s povrchem z recyklovaných pneumatik (někdy na venkovních hřištích) dokud se guma nezanese drobným písečkem.

Na auto jsem vyzkoušela tyto: http://tekuteretezy.cz/ ale na vniřní použití netuším. V 70.letech to vyráběli, ale to se říkalo, že to ničí lino. Co jsem si koupila nyní, tak by měla být nová receptura a snad by to mělo být ok.

Diskuze k otázce

Whali

Originál tekuté řetězy jsou na pneu, u bot do tělocvičny mi to přijde blbost. vyrábí to Warp Car, česká firma, tak jim napiš a zeptej se. Třeba budou vědět..

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.