tableťák

Pouští se v kině film, když je sál zcela prázdný?

Nejlepší odpověď
annas

Film je přece určen divákům, takže nechápu, proč by se měl pouštět do prázdného sálu.

Nevím, jakl je to v současnosti, v minulosti jsem byla s kamarádkou v kině, promítač nás upozornil, že musíme počkat, až nás bude nejméně 5. Naštěstí se objevili ještě další zájemci.

Další odpovědi
hapiky

Určitě ne, nedovedu si představit, že bych dokázal v kině stát dvě hodiny.

marci1

To zřejmě ne, ale od známé vím, že se promítá už pro 1 diváka (byla tam sama, myslela, že se promítat nebude a promítalo). 🙂

led

Bývalo zvykom, že obsadenosť 10% kapacity sály je dôvodom na premietanie, predstavenie. V mnohých kultúrnych zariadeniach sa tento starodávny úzus dodržuje. Ale ak poriadateľ a umelci sú ochotní hrať aj pre menej divákov, premietanie, predstavenie sa koná v plnej dĺžke. Je to lepšie, aj keď náklady na produkciu sa v plnej miere nevrátia

Michala11

Je to tak tři roky co jsme se v kině ve třech lidech skládali na další dva lístky, aby film vůbec pustili:) Promítat pro prázdný sál, je zbytečné mrhání energie.