Avatar uživatele
JájsemRaibek

Pouštějí na palubách letadel videa dle přání nebo všem pasažérům stejná?

Třeba když letíte na dovolenou k moři, pouštějí pasažérům filmy nebo dokumenty? Třeba Čelisti nebo Letecké katastrofy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Agneta, gecco, zzzlatokopka před 3258 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Podle toho u jaké společnosti, a navíc jsou v letadlech také třídy. Na dlouhých letech máš velký výběr: máš svůj monitor, sluchátka (na jedno použití-z hyg. dův.),
a máš možnost si vybrat tak z 20 filmů, nebo 10 TV – programů, jsou tam i hry. Já jsem „zkoukla“ např. celý film od sousedky vpravo – jednu řadu přede mnou, (přes uličku) bez zvuku – a byl to super zážitek (kde se mi tohle může přihodit?) – a dokonce se mi o tom ději ještě zdálo :DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Jsou dvě možnosti:

  • „na dovolenou k moři“ znamená s lowcostem nebo krátká štreka – film není žádný
  • pokud je možnost pouštění videa (např. let přes oceán), pak je podle mých zkušeností výběr

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Leteckou katastrofu jsem v letadle ještě neviděl (a naštěstí – ťukyťuk, ani nezažil)…
😉
Nelítám mnoho a jen ´turistickou´ – takže v letadle (turistické třídě) je promítán jeden film pro všechny (zvuk do sluchátek) a ve sluchátkách máš kromě toho na výběr nějakou muziku.
A protože nelítám zrovna rád, vždycky jsem se předem patřičně upravil ginem a let prospal (takže ti ani neřeknu, kolik ´kanálů´ je na výběr)…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek