JájsemRaibek

Pouštějí na palubách letadel videa dle přání nebo všem pasažérům stejná?

Třeba když letíte na dovolenou k moři, pouštějí pasažérům filmy nebo dokumenty? Třeba Čelisti nebo Letecké katastrofy?

Nejlepší odpověď
Agneta

Podle toho u jaké společnosti, a navíc jsou v letadlech také třídy. Na dlouhých letech máš velký výběr: máš svůj monitor, sluchátka (na jedno použití-z hyg. dův.),
a máš možnost si vybrat tak z 20 filmů, nebo 10 TV – programů, jsou tam i hry. Já jsem „zkoukla“ např. celý film od sousedky vpravo – jednu řadu přede mnou, (přes uličku) bez zvuku – a byl to super zážitek (kde se mi tohle může přihodit?) – a dokonce se mi o tom ději ještě zdálo :DDD

Další odpovědi
Pepa25

Jsou dvě možnosti:

  • „na dovolenou k moři“ znamená s lowcostem nebo krátká štreka – film není žádný
  • pokud je možnost pouštění videa (např. let přes oceán), pak je podle mých zkušeností výběr

gecco

Leteckou katastrofu jsem v letadle ještě neviděl (a naštěstí – ťukyťuk, ani nezažil)…
😉
Nelítám mnoho a jen ´turistickou´ – takže v letadle (turistické třídě) je promítán jeden film pro všechny (zvuk do sluchátek) a ve sluchátkách máš kromě toho na výběr nějakou muziku.
A protože nelítám zrovna rád, vždycky jsem se předem patřičně upravil ginem a let prospal (takže ti ani neřeknu, kolik ´kanálů´ je na výběr)…
😉