Poukázka na personalizovaný zadní kryt

Dobrý večer. Mám nový mobil, ke kterému jsem dostala poukázku na personalizovaný zadní kryt.Na poukázce píšou:" Návrh bude ..... a zdarma zaslán na vámi uvedenou adresu". Není mi jasné, zda je i to vypálení zdarma, nebo jen ten dovoz, protože po vyplnění se mi objevila cena 19.90 EUR. Nevíte jak to je, abych se pak nedivila? Děkuji VH

Odpovědi
petka

Ve všem, co je zdarma, většinou bývá zádrhel. Takze bych si typla, ze vypaleni zdarma nebude. A kor, jestli vam to po vyplneni nacita 19,90 EUR!!

Dandi

Zkuste si zajít na místo kde jste mobilní telefon zakoupila a zeptat se jak to s tím je.

makyna

zkuste se zeptat tam kde ste ten mobil koupila

Attack-design

cena bude na 99% těch 19,9 euro a jediné co bude zdarma je poštovné