Potřebuju potratit!

Dobrý den, potřebuji zaručenou radu jak potratit ,je mi 14 let a jsem absolutně v koncích nevím co dělat ...doma to říct nemůžu ... a ke gynekologovi také jít nemůžu protože mi nebylo ještě ani patnáct...kluk se na mě vykaslal nevím co dělat prosím o radu ..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

To jste celý vy 13-14 letí,všechno znáte do všeho se hrnete,všechno chcete hned mít a hned vyzkoušet,ale když přijde nějaký problém,tak jste podělaný až za ušima,tak se honem seber a koukej to vyřešit doma a potom u doktora.

Další odpovědi:

Pokročilý

Svěř se rodičům a potom běž k doktorovi.

Jestli přemýšlíš nad tím,jak si "pomoct"načerno-sama,tak zapomeň.Kdybys nechala e-mailovou adresu,mohla jsem ti poslat odpověď-radu soukromě. jestli chceš,ozvi se ty mě.V žádném případě nedělej nic, čím by sis mohla ublížit (léky, alkohol,jehlice,skákání po schodech apod.).Věř mi,že každá situace má řešení.Mám dvě dcery a vím o čem píšu.Takže-chceš-li ozvi se.
Evík
Doplňuji:
Je mi líto,že zklamu - v soukromé odpovědi neporadím "jak si odpomoct sama".Spíš nabídnu pomoc -podanou ruku-pokud se nemůžeš svěřit doma-jsou i jiné instituce,které poradí a pomohou v tíživé situaci.Samozřejmě legální.Pracuji s mládeží i v dětském domově a vím,že někdy se na rodiče obrátit opravdu nelze.Neboj se kontaktovat lékaře, jakoukoli rodinnou poradnu,občanské sdružení,kurátora pro děti a mládež na odboru sociální péče u vašeho nebo i jiného úřadu.Pokud si nebudeš vědět rady na koho přesně se obrátit,ozvi se.Je nutné napsat do odpovědi svůj e-mail,jinak přijde z adresy odesílatele "odpovedi.cz" a není kam ti napsat zpět.

Stříbrný

Jdi k doktorovi.Ostatní jsou voloviny.Jde o zdraví.

Zlatý

určitě bys to probrat s rodiči měla kdyžtak s mamkou určitě.je to tvoje mama která by ti měla pomáhat a myslím si že aj když bude trochu nadávat pomůže ti

Bronzový

Kenyrts má pravdu.V žádném případě nedělej nic sama,ani ze soukromé odpovědi,toto není legrace,riskuješ i to že už nikdy nebudeš mít děti,a pak budeš akorát litovat.Řekni to mamce,svět se přeci nezboří,nejsi první ani poslední,tohle zařídí jen odborník.Budeš muset říct i jméno přítele,ať ti dá část peněz na potrat,není to zrovna levné,a pokud od tebe utekl,tak za to nestojí..

Musím jen souhlasit s ostatníma, kdo jiný by ti mohl pomoci než rodiče, nedělej nic co by ti mohlo uškodit jsi mladinká a máš vše před sebou věř, že se ti uleví jen co se svěříš mamince.

Pokročilý

Pana doktora nemůžeš vyloučit at chceš nebo nechceš.Některé testy jsou pouze předběžné a nemusí hned znamenat těhotenství.Z vlastní zkušenosti jsem matka tří dětí,trpěla jsem na cisty a těhotenský test mi ukázal pozitivníale gynekolog řekl že nejsem.A snad si nechceš zahrávat s vlastním zdravím.Když nemůžeš dítěti dát domov tak je plno rodin kdo mu ho dá.Ale to je ředčasné o tom psát.Svěř se matce chvíli je křik a potom se cesta vždy najde.Věř mi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.