blackfag666

Potřebuji ztlousnout. Mohl by mi někdo poradit, co bych měl dělat?

Zdravím,
je mi 14 let, měřím 182 a vážím 60.6kg.
Potřeboval bych trochu ztloustnout, z důvodů jako je třeba udělat dojem na střední škole, aby mi to furt někdo nepřipomínal apod..
Snažím se jíst co nejvíc mohu,
Snídaně: Melta a cereálie
Svačina: 2 housky či rohlíky s margarínem a salámem/šunkou/síry
Oběd: klasický školní obědy s polívkou
Odpoledne sním co mi padne pod ruku
Večeře: většinou 2–4 plátky chleba, rodičům se nechce vařit.

Mohl by mi někdo poradit, co bych měl dělat? Nesportuju, nedělám žádnou činnost a od prázdnin jsem zhubl 5 kilo, fakt nevím čím to je.
díky.

Odpovědi
gecco

  1. běž k lékaři a nech se vyšetřit (to si nedělám srandu)
  2. „rodičům se nechce vařit“ – vařc ty

___
😉
Zajdi do fitka a nech si spočítat příjem/výdej, pak zjistíš, že vařit si a jíst podle svýho je to nejmenší, co pro sebe můžeš udělat…
😉

nutrimax.cz

Ve 14 letech potřebuješ ztloustnout? 60 kg je naprosto normální. Jestli chceš víc nabrat, víc jez a jako doplněk stravy můžeš použít gainer http://www.nu­trimax.cz/sacha­ridy-gainery/

sannutri

Zkus navýšit příjem makroživin (bílkovin, sacharidů, tuků) a začni pravidelně posilovat. Když po nějaké době nepřibereš, obrať se na fitness trenéra nebo výživového poradce. Ti už budou vědět, co s tebou.