AVATAR666

Potřebuji vědět jak provrtat dřevo?

Potřebuji vědět jak provrtat dřevo když nemám vrtačku?
Doplňuji:
měkké málo silné

Nejlepší odpověď
kropitko

A co nebozízek,ten nemáte???,

Další odpovědi
Miroslavst

No bez vrtačky asi blbě, ale co je to za dřevo? Tvrdé, měkké? Jak silné?
Pokud jde, zkusil bych slabším hřebíkem, potom silnějším až co to půjde. Ale vrtačka je vrtačka.
Doplňuji:
Tak bych zkusil tím hřebíkem a nebo ručně vrtákem nebo alespoň držet a točit vrtákem v kleštích. Mohlo by to jít.

anonym

To je případ od případu.Je to v duchu „poraď si“.Šroubovák,hře­bík,vrut,nebo­zízek-to je všechno možné. Pamatuji se,že jsem v podob. situaci dřevo propáloval. Nebyl to ovšem trám.

GangstaHelper

Ono se to dá i šroubovákem, někdy je lepší plochý, někdy zase křížový. Nejspíš ale dojde k poškození.

oskar

Nejlepši bude,když vrtačku půjčite,vyvrtate a vratite.

FOG

A co treba vypalit?
Treba tim rozpalenym hrebikem v klestich.
Kdyz jsem byl maly a nemel pajku,tak jsem timto zpusobem vypaloval obrazky.

Marunka

Nemáš pistoli? Třeba zkusit prostřelit.