•adulinkqq•

Jak se zeptat kluka, který se mi líbí, na jeho telefonní číslo?

Minulý rok jsem byla na táboře a byl tam celkem hezký kluk. Nebo teda takhle.. líbili se mi tam 3 kluci. Jenže oni bydlí daleko ode mě. Jak se jich mám zeptat na telefonní číslo anebo jak se s nimi zkontaktovat?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejprve bych to zkusil tak, že se jich zeptám česky.

Další odpovědi
elkon

To jsi měla když jsi se s nimi stýkala.

zjentek

A k čemu je ti číslo a nebo co? Letos si koukej užít hned na táboře a nemusíš to dohánět později někde bůhví jak daleko! Tři kluci? Pche, když budeš mít i letos štěstí na kontakty tak budeš už v začátcích turnusu štíhlá jako proutek (navazuji na první otázku) 😅

Savier

Tak 3 kluci jo? Ty jsi ale dračice 😅