Jak poslat aktivačni smsku na zvětšeni emailove schranky na slovensko?

potřebuji poslat aktivačni smsku na zvětšeni emailove schranky na slovensko. jak to mam udělat? sms se neodesila i přes zapnuty roaming. děkuji. Bydlim v ČR

Nejlepší odpověď
zzzzz

Poslat ji ze slovenského mobilu, nebo poprosit někoho na Slovensku, ať ji pošle za tebe, ono to české operátory nechce vzít:-(((

Další odpovědi
anonym

Roaming bys potřeboval, pokud by ses chtěl připojit na Slovensku (či jinde v cizině) – takto je úplně jedno, zda je nebo není „zapnuty“…
Ověř si, že máš povoleny Premium SMS (tedy platby SMSkou).
A taky si ověř, jestli tvůj operátor takovéto platby poskytuje i na zahraniční čísla.