Potřebuji poradit , jak asi víte za měsíc a něco budou vánoce a já scháním dárek pro mamku. nevím si rady

Odpovědi:

Podle toho, co má maminka ráda - parfém, šálu, šátek, rukavice, CD, kazetu na šperky nebo doklady, knihu, umělecky zpracovanou svíčku.....
Víš jak to řeším já, když nevím předem? Zajdu do obchodu a koukám, buď mne něco osloví, nebo jdu jinam.

Sadu krabiček z plastu na uchovávání potravin s pěkným víčkem, dozy?
Za odpověď chci radu, co chci já. Protože to nevím. To co bych chtěl, bych si měl koupit sám. Zrcadlový dalekohled, a mixážní pult.
Měla bys odhadnout z minula jak se mamka tváří na dárky. Když jde o oblečení, jestli není náročná že naříká: to bylo moc drahé, to nechci, nebo to je jiná barva a svetr jde vyměnit za jiný. Jinak brož z bižuterie, nejde o zlatnictví. Jestli trpí na nohy, tak nějaké papuče s bambulkou. Tak hlavně ať je ráda. Nemohl by nám poradit Ježíšek?
Doplňuji:
Chci elektrárnu. Domácí, pro vlastní spotřebu. To by šlo, ale snad by mi to stát zakázal, že je to nelegální. Chci mít v zimě rozsvícená světla, doma. Abych nemusel vstávat z postele a zhášet po dětech s vědomím strachu kolik to bude stát. ..

Zdroj: http://www.uloz.to/xPtxxw/jezi sek-mp3

Stříbrný

Bylo to zde již mnohokrát řešeno - používej vyhledávání.
http://www.odpovedi.cz/…

Bronzový

Žolíkovou kartu - když ji použije, uděláš okamžitě a bez reptání to, o co požádá.

Pokročilý

Kup jí plato vajec.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.