marlej scout

Pomůžete s programem skautské výpravy v gangsterském sty­lu?

Ahoj, děláme s kamarády program třídenní skautské výpravy. Chtěli jsme ho udělat na téma mafie, ale mafie už byla ve stylu, že se děti rozdělily do čtyř skupin a byly policisty, kteří bojovali proti mafii (vedoucím). Nenapadá vás, jak by se dala výprava udělat jinak – v gangsterském stylu? Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Napadá. Otočit to. Děti budou mafií , budou hledat a loupit poklady chráněné policisty, tj. vedoucími.

Další odpovědi
Šidlo

zbrane sa mi ku skautom nehodia, takže mi napadá prohibícia:

  1. pašovanie nelegálneho ,,alkoholu" – keby ste zohnali skutočný sud/demižón a dali doňho Vineu/Toptopic
  2. Někdo to rád horké – videli ste to? gangsteri naháňajú chlapov inkognito v ženskej jazzovej kapele…hry so zámenou identity sú obľúbené
  3. ešte mi napadá gangsterská epizóda Star treku – A piece of action, kde kapitán Kirk oblafne gangsterov vo vymyslenej kartovej hre – čo takto parodovať hazard?