Sim

Potřebuji pomoc se školou!!

Mám jednu kámošku která je teď v osmé třídě a potřebuje si najít školu kam by šla po základce.Nemá vůbec ponětí co by chtěla dělat a tak se ptám co by ste doporučovali když má jednu 4 z matiky jinak má 3,2,1. Můžete mi klidně poslat i nějaký odkaz na školy.Pokud možno ve středočeském kraji.Nevím jestli je lepší jít na střední školu nebo na nějaké učiliště. Jí by bavilo dělt u policie. Moc děkuju za odpovědi !!

Nejlepší odpověď
badisko

co by ji bavilo je ssce podstatne ale otazka je esli na to ma …:D …doporuciji spise nez tady se obratit na skolniho psychologa ten to ma mimo jine v popisu prace .
udela ti testy podle nich ti doporuci skolu .kdyz se kamaradka nemuze rozhodnout tak at jde tam …je to lepsi volba nez se ptat zde na odpovedich ..protoze toto ..má jednu 4 z matiky jinak má 3,2,1 nam stejne nepomuze ..psycholog je odbormik a ma dostatek informaci o danem zakovi …vice si muzes precist zde…http://wi­ki.rvp.cz/Kni­hovna/1.Pedago­gický_lexikon/S/Škol­ní_psycholog
Doplňuji:
:D prise otazku poloz jinak napr…Potrebuji pomoct z vyberem skoly ..
protoze to vypada ze chces pomoct s domacim ukolem a tak to otevre malo lidi vetsina na neradi v domacich ukolech atak to ani neotevrou …:D

Další odpovědi
RyuzakiKate

Já jsem v osmé třídě taky ještě nevěděla, kam půjdu. Vybrala jsem si dvě školy asi v půlce devítky, kam bych se mohla jet podívat na den otevřených dveří, stejně tak s vysokou, taky jsem pořádně nevěděla do poslední chvíle, taky jsem si vybrala jen dvě školy. Je potřeba si uvědomit, co člověka baví, ale na základce si je tím jist málokdo, proto jsem šla na čtyřletý gympl (bylo teda málo dětí, tak mě dali do existující třídy).
To s tou policií… Musela by být řádně zdravá, někoho s astmatem nebo alergií tam asi nevezmou. Jak už jsem naznačila, když člověk ještě pořádně neví, tak gympl, ale potom je nutná vysoká, jinak jsi v této době ho*no…

gnosis

pro marihuana: na obycejneho statniho policistu nepotrebuje mit vysokou skolu. staci maturita z kterekoliv skoly.

Zdroj: http://www.po­licie.cz/clanek/pod­minky-prijeti-do-sluzebniho-pomeru.aspx

Pepa88

Dnes už i čtyřkaři chodí na gymnázia – takže ať si vybere zcela dle své libovůle…

Mariuhana007

Aha tak na to potrebuje strední skolu a vysokou
To já netusim ale dam ji odkaz a ad si vybere sama
http://www.stred­niskoly.cz/sez­nam-skol/stredocesky-kraj/