danina

Potřebuje dítě, kterému není patnáct let pas do Polska.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ano, protože nemá vlastní občanský průkaz

Další odpovědi
WeeBear

Pokud ho máte zapsané v OP, tak to nebude problém ani za případu, že by vás kontrolovali, což je teď ale opravdu nepravděpodobné. 🙂 Jinak pas..

tuCZek

… a kdo by to asi kontroloval? Na přechodech (hraničních) nikdo není.
Nezapoměli jste že jsme v Šengenu?

magdalenah

Ano, určitě potřebuje!

lexx

A na co ? Chodím do Polska na tržnici, jsem z pohraničí. Celnice dávno neexistují. Jo leda jako průkaz totožnosti pro případ kontroly ve vnitrozemí.