Jivinho

Potřeboval bych poradit s důvěryhodností

Dobrý den, je „http://www.pun­terlink.cz/pra­ce-v-usa/prace-v-usa.html“ tato nabídka důvěryhodná? Nerad bych naletěl… Děkuji

Odpovědi
kazisvět

Uvedenou firmu neznám, ale já bych ji vůbec nevěřil z těchto důvodů:

  • název mJob dle rejstříku firem v ČR neexistuje, nikde neuvádějí svoje IČ
  • nejsou ochotni zveřejnit adresu, schovávají se za P.O.Box
  • na celém webu není kontakt na žádnou konkrétní osobu, celé je to anonymní
  • hrají si na velké množství telefonních čísel, ale jedná se o čísla poskytovatele IP telefonie. Je možné, že je vše směrováno na jeden mobil s předplacenou­ kartou

Rozhodnutí je na vás, ale podle mně šance, že taková firma uteče s vašimi penězi a vy je nebudete nijak moci získat zpět, je dost vysoká.

  • kontakt je uveden na adrese gmail.com, seriózní firma by měla mít vlastní doménu