Potkali jste se se známou osobností?

každý je jedinečný! Ale potkal jsem: Pana Zdeňka Trošku a Martina Dejdara, mám fotku s oběma dvěma! Ale viděl jsem i Jaromíra Nohavicu. A jeden můj kamarád jel ve vlaku a hrál a zpíval písničku Jaromíra Nohavici a vedle něho v jiném kupé hned seděl:-)))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Viděla spoustu, potkala taky spoustu (i když o kapku menší), pár slavných lidí jsem znala či znám, s několika jsem si tu a tam vyměnila pár písmenek po netu. Ale že bych z toho až tak vyšilovala, to zase ne - jsou to lidi jako já nebo ty, akorát že ty jejich tvářičky jsou holt častěji vidět na veřejnosti. ;-)
Jen pokud se jedná o osobnost, kterou sleduju dlouhodobě a vážím si jí pro její umělecké nebo lidské kvality, tak to se potom samozřejmě tetelím blahem z jakékoliv formy kontaktu. Ale jinak mi jsou všechny ty celebrity i se svou slávou naprosto ukradený - když se podíváš kolem sebe, najdeš desítky obyčejných lidí, jejichž osudy jsou daleko zajímavější a zásluhy daleko větší. Fakt nepotřebuju náhánět známý xichtíky a dělat si s nima selfíčka, abych pak měla co vystavovat na fejsko - jeden kamarád má snad každý týden nový celebrití úlovek a když vidím, z jakých "velikánů" on padá na zadek, tak si říkám: zaplaťpámbů, holka, že ty už máš tyhle telecí roky za sebou. ;-)

Další odpovědi:

Bronzový

Jako voják jsem za Jihlavou stopoval a zastavila mi skupina Katapult. Bylo to v roce 1979, v té době vyhráli Zlatého slavíka. Jeli jenom do Prahy, ale odvezli mě až domů ke Slanému.

Stříbrný

Ano, ale na tuto otázku jsem tu už odpovídal.

Bronzový

Na vlastní oči jsem viděl u nás ve městě exprezidenta Klause a současného prezidenta Zemana, ale to bylo potkání hodně vzdálené. Pak jsem ještě byl párkrát na tehdejší Gambrinus lize a tam jsem se taky na dálku potkal se známými fotbalisty.

Zlatý

Tak Nohavicu mi ani nepřipomínej, s tím se znám osobně :{)> stejně tak s Vítkem Sázavským ze skupiny Neřež, s oběma přes scrabble. Znám osobně i řadu slavných umělců (většinou díky mamince, která pracuje v galerii) - od Miloslava Lhotského přes fotografy Miloše Šálka a Patricka Marka až po nedávno zemřelé malířky Danu Holou a Kateřinu Opltovou. Přes maminku znám rovněž některé přední české loutkoherce.
Jestli do toho počítáte i osobní setkání s umělci kvůli autogramu, tak těch by byl nespočet... povětšinou zpěváci a zpěvačky - Rhonda Vincent, Tarja Turunen (s těmito dvěma jsem se i vyfotil - s Rhondou v Jablonci, s Tarjou ve Zlíně), Richard Bona, Harcsa Veronika, Steve Clarke, Juwana Jenkins...

Stříbrný

během studii v Hamburgu jsem potkal Jona Lorda z Deep Purple, co tam měl zrovna vystoupení, již nežije, škoda

Bronzový

jo... taky už jsem na tohle myslím odpovídala... Schwarzenberg, Karel Loprais, Standa Hložek, Štěpán Rak... a jeden bývalý pan poslanec mi dělal vedoucího bakalářky https://cs.wikipedia.org/…
všechny jsem potkala díky prodeji ve stánku s medovinou, který má děda... s Lopraisem je dobrý kamarád.. dokonce se ho lidi ptají, jetli to není on :D
Schwarzenbergovi jsem podávala vodu na pití... a vlastně ještě Babišovi, ale to bylo na jiné akci a ten si ji i zaplatil

a Jiřího Rašku... mj. to byl od babči spolužák

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/ %C5%A0t%C4%9Bp%C3%A1n_Rak

Před lety jsem jel na koncert Plíhala, a když jsem se vracel vlakem domů, přisedl si ke mně do kupéčka. Byla to sranda. Sice toho moc nenamluvil, ale svěřil se mi, že mu vypovědělo službu auto, a proto ten vlak. Nic moc, ale i tak to byla sranda.

Stříbrný

Pár by se jich našlo. Jako dítko jsem předával karafiát Gagarinovi, (existují filmové záběry této události, kdykoliv vysílají nějaký dokument o návštěvě J.G. v Praze v roce 1961, tak jsem tam i já). Pamětníci roku 1968 si jistě pamatují na jména František Kriegel a Josef Smrkovský, to byli tátovi přátelé a často k nám tehdy chodili. Smrkovský u nás i občas přespával. Osobně jsem se znal s Ivanem Hlinkou.

Potkal,ale nespočítal bych je.Od pana Havla až po Královnu Alžbětu.
Jednu osobnost bych potkal chtěl a to je Barbakan,ale není moc známej.

Stříbrný

Osobně jsem hovořil s Lukášem Pollertem a Martinem Hubou. Koho všechno jsem zahlídl někde na ulici, to ani nepočítám. Ale třeba v Barceloně potkat Terezu Kostkovou bylo trochu překvapením.

Zlatý

Ano. Na studiích jsem chodila s mistrem světa v hokeji. Jedná se o známého hokejistu z éry zlatého hattricku 1999-2001, z pochopitelných důvodů ho zde nebudu jmenovat:-)

Pokročilý

Zatím ne, ale chtěl bych.

Pokročilý

Ano. S bývalým nejvyšším knězem Církve Satanovy.

Pokročilý

Ano, vidím se každý den.

Diskuze k otázce

Medvídek Pů

Já ano každý je v něčem jedinečný! ale potkal jsem se: ze Zdeňkem Troškou mám s ním i fotku! dále mám fotku s Martinem Dejdarem. a potkal jsem i Jaromíra Nohavicu.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.