oliva

Potíže s Bluetooth

Mám asus f5gl ap246, jenže mi nejde nainstalovat setup bluetooth. Mám vistu. Co s tím?

Odpovědi
Ala81

Nez vubec zacnete instalovat bluetooth, ujistete se, ze mate zapnutou bezdratovou komunikaci (u Asusu BT a WiFi soucasne). Kontrolka vpredu na notebooku se symbolem antenky by mela svitit. Jestlize nesviti, bezdratova komunikace je vypnuta, zapnete ji posunutim tlacitka v predu, blizko te kontrolky, do polohy On. Jestlize kontrolka sviti a BT se stale nedari nainstalovat, zkuste stahnout novejsi ovladac BT ze stranek www.asus.cz (klikani je slozite a zdlouhave, ale k ovladacum se na konec dostanete)