Potěšila vás bramborová medaile od našich hokejistů?

Čekali jste víc?

Nejlepší odpověď
redy

Byla to hezká hra.
A jo potěšilo 🙂

Další odpovědi
Danislava

Né, že bych čekala víc, ale spíš jsem v to doufala…

Akzeret

Za ty milióny, co berou, to mohlo být mnohem lepší. Ale aspoň to mohou svést na zažívací problémy.. ;)

T3NY

Musím říct, že podle toho jak hráli ve skupině, tak s USA zahráli dobře, ale Finsko a Švédsko bylo prostě nad naše síly, letos jsme neměli to štěstí ;) Snad to vyjde příště.

quentos

čekali, ale potěšilo. Sám mám za sebou několik čtvrtých míst, a tak vím, že bramborová medaile je prostě nas*rací, že snad je i lepší skončit pátej :{D> ale je třeba si uvědomit, že se, objektivně řečeno, jedná o vynikající umístění, obzvlášť na MS

jmhad

Ať jsou rádi za tohle. Byla lepší mužstva,která pro nespravedlivý systém jela domů

honza19hk

se divím, že s tím co předvedli se vůbec hlásí na MS.
Hrávali jsme teda mnohem líp. Prohru jsem čekal ale že 3 :0 teda ne.

mosoj

A já si myslel že za neúspěch může vždy trenér. Nicméně by mně zajímalo proč asi 30 hráčů odmítlo reprezentaci.

Dokud budeme říkat že jsme neměli štěstí bude to vždy jako výhra ve sportce.
Hokej je kolektivní hra. Slovo kolektiv prý používali komunisté a nové team jsme se ještě nenaučili.