BEAES

Potahy z pravé kůže

Máte někdo zkušenost s koženými potahy v autě? Můžete mi napsat klady a zápory? Díky.

Nejlepší odpověď
venkovan

Rozdíl mezi pravou kůží a látkovým potahem se dobře pozná za mrazu a vedra a v pořizovací ceně. Nicméně je to elegantní.

Další odpovědi
Miroslavst

Záleží na barvě, ale možná snadnější údržba, nedrží se v nich tolik prachu to bych viděl jako +. Jako mínus bych viděl to, že se prostě v létě budou lepit na p…l
Doplňuji:
http://img.au­to.cz/auto/ba­se/2006-26/telesc03_449fbd66­06877.jpg

anonym

mám klady nemusí se prát,jen očistit vlhkou látkou,nedrží se v nich roztoči,ale jinak zrovna u potahů v autě převládají zápory,nesají,tudíž v létě v nátělníku se k nim přilepíte,pokud jsou v tmavé barvě,ale i světlá to dělá a svítí na ně slunce jsou rozpálené,do auta je nedoporučuji,mám je už dva roky,a určitě je letos budu měnit za látkové

terry

klady – jsou líbivé
zápory – studí v zimě

  • jsou rozpálené v létě
  • lepí se na tělo v létě
  • skvrny špatně se čistí

klapalfr

Když jsem se díval po nějakých autopotazích do své Octavie, tak jsem také přemýšlel nad tím, že bych si do ní koupil kožené. Zkoušel jsem zvažovat klady a zápory a ty zápory nakonec klady převážily. Koupil jsem si místo nich tedy klasické látkové. Hlavním důvodem byla cena. Látkové autopotahy Škoda se dají sehnat za podstatně menší peníze, než ty kožené. Já je například objednával tady odtud: https://fajnau­topotahy.cz/