daran

Posudek o zdravotní způsobilosti, jaký postup?

V pátek potřebuji nutně donést do autoškoly posudek o zdrav. způsobilosti.Bo­hužel moje praktická lékařka bude mít z osobních důvodů zavřeno do 19.11.2015.Je tedy nějaký jiný způsob jak bych mohl získat posudek?

Nejlepší odpověď
klumprt

Jediný jiný postup je, zajít za jiným lékařem. Tady se nedá nic moc lepšího vymyslet. Nejdřív tomu jinému zavolejte, jestli to udělá, nebo bude trvat na tom, že bez zdravotní dokumentace, která je uložená u vaší lékařky, to nepůjde. Ale možná mu bude stačit krátká prohlídka.

Další odpovědi
redy

Jak nutně, začínáš autoškolu, a tak to doneseš dýl.
Jestli na tom trvají okamžitě, což nevěřím, tak jinej lékař.
Jak píše klumprt.

ivzez

Zjistěte si, který lékař bude zastupovat Vaši lékařku – ten
by mohl/měl mít přístup i k dokumentaci.