Pokročilý

Posloucháte vánoční koledy i mimo vánoční čas?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 31% Ne 69%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne

Souhlas se Sajmonem. Mám ten samý pocit.
Btw - včera jsme ale v autě poslouchali nějaký mix od Geroge Michaela a hup! najednou Wham! a Last Christmas! Byla to docela pecka, když venku bylo třicet ve stínu, ulicemi se ploužili zpocení naháči a plejzali zmrzku. Asi jsme tím přivolali ty pozdější bouřky a ochlazení...no, ale sněžit snad nezačne....:-)

Další odpovědi:

Bronzový

Ne

Doplňuji:
Možná, když jsem byl menší, ale teď určitě ne. Je to divné. Vánoční koledy patří k Vánocům. Kdybychom je poslouchali celý rok, Vánoční kouzlo by z nich vyprchalo.

Zlatý

Ano

Ano, pravidelně v srpnu. Jeden známý přišel na to, že jedny Vánoce za rok jsou málo, tak dělává vánoce druhé v srpnu. Nazdobíme stromeček, hrají se a zpívají koledy, uděláme si smaženého kapra se salátem, rozdáme si nějaké blbosti jako dárky, lijeme olovo a podobně. Většinou to je venku, a vždy si to bezvadfně užijeme.

Zlatý

Ne

Neposlouchám je už ani o Vánocích.

Zlatý

Ne

Na vánoce si jich užijem dost,takže po zbytek roku mně to ani nenapadne!

Zlatý

Ne

Ani o Vánocích a přímo mne vytáčí, když už koncem léta to hulajdá v kdejakým obchodě. Možná právě proto ne.

Zlatý

Ano

Né že bychom je poslouchali, ale pravidelně na letních táborech, když jsme měli delší pěší výlet, tak jsme si je zpívali místo pochoďáku :o)

Ano

Doplňuji:
Co může být lepšího na ochlazení? :) K tomu nějaký klip nebo obrázky plné sněhu a ledu a vedro je hned snesitelnější :)

Zlatý

Ne

Doplňuji:
ani by mne to nenapadlo

Pokročilý

Ne

Jenom u štědrovečerní večeře, jinak pro mě koledy nemaj přípustný umístění...kvůli rodině je vydržim bez keců(což se ostatně týká i té štědrovečerní večeře, ale tam mi to zpříjemňuje sentiment), ale z pohledu týhle víry jsem pohan, barbar a uctívač démonů:-P.

Bronzový

Ano

Ne

Zlatý

Ne

Myslím že to by na mě lidi koukali jak na blázna, kdybych poslouchal vánoce vánoce přicházejí nebo jéžííšků, pánáčků v červenci...

Nicméně občas si pouštím sovietskou hymnu.

Zlatý

Ne

Ne

Poslouchám si je o vánocích v klidu a v té pravé sváteční atmosféře. Někdy si je pobrukuju kdykoliv během roku. Občas přijde asociace, která navodí vzpomínku.
Je to stejné jako s každou melodií, něco ji připomene, tak si ji potom prozpěvuju třeba půl dne.

Pokročilý

Ano

Doplňuji:
Spíše jen mimo vánoce

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.