Avatar uživatele
Conchus

Posloucháte někdy tzv. klasickou (vážnou) hudbu? Dáváte přednost komorní muzice nebo symfoniím a nástrojovým koncertům?

A co opera?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4402 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Poslouchám a dost často. Bývalý švagr je umělec violoncelista a na jeho koncerty jsme pravidelně jezdili, nejem do Ostravy, Kopřivnice a okolí, ale také třeba do Rudolfina do Prahy. Také jsme byli na koncertním vystoupení v Bašce,kde vystupoval Eduard Haken. Úžasný člověk – úžasný zážitek
Když jsem měla velké žehlení, tak jsem ráda poslouchala právě opery, žehlívala jsem v noci, a to na to byl čas a klid. Ale poslechnu si je ráda i jindy.
Vážnou hudbu mám moc ráda.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Conchus Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Poslouchám. Nedávno jsem zjistila, že ji poslouchám nejvíce když se potřebuju na něco velmi soustředit. Například takové Čtvero ročních období od Vivaldiho, nebo Mozart, to je něco, u čeho se zvládnu zcela uvolnit, odreagovat, ale zároveň se plně soustředit na práci, kterou potřebuji udělat.
Co se týče opery, tak jde zcela mimo mě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Poslouchám – když je nálada. Mám slabost pro soprány (Sarah Brightman, Petra Berger – obě s operou často flirtují), takže to, zda mají za sebou „jen“ komorní orchestr nebo hlavu na hlavě je mi celkem fuk ;{)>

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek