Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Posloucháte ještě retro hudbu ?

V dnešní době mi přijde, jakoby hudba přestala existovat. Tento fakt umocňují zejména rádia která ohavnou techno muziku reprodukují. To by ovšem nebyl problém kdyby na podobné vlně „neletěly“ restaurace,obchody, apod. Kteří umožňují abyste neustále byly pod vlivem této strašné hudby.

Také mi vadí že se tímto trendem kazí vkus dětem a mládeži(proti gustu žádný dišputát) ale čeho je moc toho je moc.

Proto se ptám: Posloucháte ještě retro hudbu ?

Doplňuji:
Retro hudba: 50,60,70,80,9­0 klasika, swing etc.

Moji oblíbení interpreti: Ramones,Hubert Máchaně,Van Halen,Tom Petty, Joann Jett,Motorhead,Iron Maiden,Guns Roses, Kiss apod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? quentos, briketka10, anonym, Luciet, abendsbrot23, gecco před 3582 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MK44

Rád si poslechnu třeba klasiku, merseysound, Deep Purple, Edith Piaf ale i Karla Gotta aj. Je to retro?
Jinak, zachovejte klid, příteli. Dřív než se nadějete, bude i ta „ohavná techno muzika“ retro.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nevím co si představuješ jako retro hudbu.
Jsem rocker a neposlouchám rádia jako egrensis,F1,fmplu­s,a další pitominy,
poslouchám rock rádio nebo radio beat,občas ješt country,ale to je vyjímka ,nic víc mi nesmí do baráku.
Když poslouchám tu dnešní modernu,vře ve mě krev.
Doplňuji:
Zapoměl jsem,že mám rád folklor a ve sklípku cimbálovku.Čechomor ,irskou muziku apodobně

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

V tuto chvíli momentálně poslouchám Uriah Heep – Live in Europe z r.1979 kde zpíval ještě John Lawton a nějaké techno mám u ...... 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
abendsbrot23

Jo a dost často. Považuji se za mladou generaci, takže retro není hudba mého mládí. V podstatě poslouchám hudbu, která je tak o cca 20 let starší než já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Poslouchám jen petro !
Sice převážně jiné než uvádíš a začínám už od 40's 😁
Doplňuji:
Edit, místo ‚petro‘ patří retro !! 🙂
Dnešní muzika mně nic neříká.

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jedině… A když už rádio, tak jedině Beat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já poslouchám „retro“ až tak do 18.století…
😉
Ale neboj – vždycky byl hudební brak (bóóóže, když si vzpomenu na ty sra*čky v rádiích před 25–35 lety!!) a vždycky se z toho vyprofilovalo nějaké dobré ´jádro´ – po braku už ani pes neštěkne…
😉

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz, marci1 Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Poslouchám vše, co se líbí, i retro. V rádiu je mi jedno, co tam hraje. Je už tolik stanic s různými žánry hudby, že si každý vybere „tu svoji“.
Spíše se mi zdá zvláštní ta „hudba“ v obchodech. Jednou jsem někde četla, že hlasitá a „velmi moderní“ hudba nabudí zákazníky k tomu, aby si koupili více zboží. U mě ale mají smůlu, u mě je to opačný efekt. Nakoupím co potřebuji, rychle pryč a doma si pustím krásnou ( pro mě ) rajskou hudbu, kterou mám ráda. Obzvláště miluji saxofon. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jasně. Z Vámi jmenovaných třeba právě Joan Jett. Jinak na hudbu 90. let nedám dopustit; moji oblíbení interpreti tvořili tehdy a tvoří i teď (Martina McBride, Lara Fabian, Sheryl Crow, Steve Earle atd.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luciet

Jeden čas jsem byla také ovlivněna častým posloucháním rádií a posléze mé MP3 album zahrnula spousta nejnovějších písniček, ALE našla jsem si oblíbený hudební žánr, který se mi líbí už několik let, a to electro, DnB a dubstep. Vše, co upřednostňuje rytmus. Ovšem nyní čím dál tím více posloucám rock, hard rock a vyjímečně i (melodický) dead metal. Zajímám se o legendy rockové historie, vyhledávám staré dobré skladby a dospěla jsem k názoru, že ,,kytarovky" jsou tou nejlepší volbou. Příjemné na poslech, chytlavé a hrané celým srdcem. Tak vzniká ta nejlepší hudba. Dnes už pop neuznávám a mezi mé nejoblíbenější interprety řadím AC/DC, Halestorm, Rise against, Eluveitie, Gotthard, Motorhead apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Na yutoub se dá najít a stáhnout jakýkoliv žánr podle zájmu: klasika (opery, symfonie …), zábavná …až po modernu a pustit si dle nálady cokoliv.
Doplňuji:
Oprava: youtube

Upravil/a: talka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek