Avatar uživatele
DomcaCZ

Poslouchání hudby např. ve sluchátkách

Něják jsem se nad tím zamyslel a myslím si, že to tak máme všichni. Když poslouchám hudbu např. ve sluchátkách, tak si ji dávám nahlas a potichu je to divný. Vnímáme potřebu poslouchat hudbu hlasitě? Nebo nevím, jak to je :D
Děkuji :) :D
Doplňuji:
arygnoc – Tak takhle na tom opravdu nejsem, hudbu poslouchám tak něják normálně, né aby obtěžovala všechny okolo, používám sluchátka se špunty a ty nejde skoro vůbec slyšet (narozdíl od peckových nebo velkých sluchátek)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? edeltrudak před 3806 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
edeltrudak

Když je písnička která se ti fakt líbí tak si ji automaticky pustíš nahlas.Cítíš prostě jinak-víc to „prožíváš“ než když to je potichu 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

ešte mám sluch nepoškodený sluchátkami (lebo ich nepoužívam), takže počujem a vnímam hudbu aj tichšie.

fascinuje ma mládež so sluchátkami, ktorej hudbu počujem nahlas aj ja, človek vzdialený od poslucháča i niekoľko metrov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Určitě. Třeba já jsem si včera vohulila hudbu, abych přehlušila chrápání, jelikož zamlaskání jaksi nezabíralo :)
A když jdu po ulici, nebo jedu ve vlaku či v autobuse, bez sluchátek se to zkrátka nedá. Když se chceš odhlušit od toho hluku, tak je to ideální. Ale samozřejmě je třeba bejt pořád ve střehu třeba na přechodu a nemít to zas až tak nahlas, protože se mi kolikrát stalo, že mě někdo zdravil nebo na mě volal, ale naštěstí mám sluch citlivej, tak jsem to slyšela i přes sluchátka :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek