Pokročilý

Poslouchání hudby např. ve sluchátkách

Něják jsem se nad tím zamyslel a myslím si, že to tak máme všichni. Když poslouchám hudbu např. ve sluchátkách, tak si ji dávám nahlas a potichu je to divný. Vnímáme potřebu poslouchat hudbu hlasitě? Nebo nevím, jak to je :D
Děkuji :) :D
Doplňuji:
arygnoc - Tak takhle na tom opravdu nejsem, hudbu poslouchám tak něják normálně, né aby obtěžovala všechny okolo, používám sluchátka se špunty a ty nejde skoro vůbec slyšet (narozdíl od peckových nebo velkých sluchátek)

Odpovědi:

Když je písnička která se ti fakt líbí tak si ji automaticky pustíš nahlas.Cítíš prostě jinak-víc to "prožíváš" než když to je potichu :-)

Zlatý

ešte mám sluch nepoškodený sluchátkami (lebo ich nepoužívam), takže počujem a vnímam hudbu aj tichšie.

fascinuje ma mládež so sluchátkami, ktorej hudbu počujem nahlas aj ja, človek vzdialený od poslucháča i niekoľko metrov.

Bronzový

Určitě. Třeba já jsem si včera vohulila hudbu, abych přehlušila chrápání, jelikož zamlaskání jaksi nezabíralo :)
A když jdu po ulici, nebo jedu ve vlaku či v autobuse, bez sluchátek se to zkrátka nedá. Když se chceš odhlušit od toho hluku, tak je to ideální. Ale samozřejmě je třeba bejt pořád ve střehu třeba na přechodu a nemít to zas až tak nahlas, protože se mi kolikrát stalo, že mě někdo zdravil nebo na mě volal, ale naštěstí mám sluch citlivej, tak jsem to slyšela i přes sluchátka :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.