DomcaCZ

Poslouchání hudby např. ve sluchátkách

Něják jsem se nad tím zamyslel a myslím si, že to tak máme všichni. Když poslouchám hudbu např. ve sluchátkách, tak si ji dávám nahlas a potichu je to divný. Vnímáme potřebu poslouchat hudbu hlasitě? Nebo nevím, jak to je :D
Děkuji :) :D
Doplňuji:
arygnoc – Tak takhle na tom opravdu nejsem, hudbu poslouchám tak něják normálně, né aby obtěžovala všechny okolo, používám sluchátka se špunty a ty nejde skoro vůbec slyšet (narozdíl od peckových nebo velkých sluchátek)

Odpovědi
edeltrudak

Když je písnička která se ti fakt líbí tak si ji automaticky pustíš nahlas.Cítíš prostě jinak-víc to „prožíváš“ než když to je potichu 🙂

arygnoc

ešte mám sluch nepoškodený sluchátkami (lebo ich nepoužívam), takže počujem a vnímam hudbu aj tichšie.

fascinuje ma mládež so sluchátkami, ktorej hudbu počujem nahlas aj ja, človek vzdialený od poslucháča i niekoľko metrov.

RyuzakiKate

Určitě. Třeba já jsem si včera vohulila hudbu, abych přehlušila chrápání, jelikož zamlaskání jaksi nezabíralo :)
A když jdu po ulici, nebo jedu ve vlaku či v autobuse, bez sluchátek se to zkrátka nedá. Když se chceš odhlušit od toho hluku, tak je to ideální. Ale samozřejmě je třeba bejt pořád ve střehu třeba na přechodu a nemít to zas až tak nahlas, protože se mi kolikrát stalo, že mě někdo zdravil nebo na mě volal, ale naštěstí mám sluch citlivej, tak jsem to slyšela i přes sluchátka :)