Avatar uživatele
SinceX

Posledních pár dní, žádná zajímavá otázka, na kterou bych mohl odpovědět..

Co si o tom myslíte vy? Stejná reakce, nebo vám to nevadí? :)
Doplňuji:
:D Myslel jsem, že by tu bylo více diskuzních otázek. Pro Zdena: Kdybych neuměl odpovědět, tak bych neměl tolik bodů..;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, anonym, Jahoda, PostApMan před 5012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Toruk

A co kdybys teda zajímavou otázku přihrál ty sám? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Každý odpovídá v nějakém tématu. Někdo třeba jen v jednom, někdo ve dvou, či třeba ve všech. POkud se zatím nikdo do Vaší kategorie netrefil s žádnou otázkou, na kterou byste rád odpověděl, bohužel. S tím se nedá nic dělat. Jedině se smířit. Jak zde padlo – zajímavou otázku navrhněte Vy sám. I když já sama pořád nechápu, co je podel Vás „zajímavá“ otázka… 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

záleží od toho, čo si vy myslíte, že je „zajímavá otázka“
je to vždy subjektívny názor každého človeka a ľudia sú rôzni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Tak mi pošli mailem, na co bys chtěl odpovědět a já to sem dám. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

zajímavých otázek je tady dost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

pokousal tě někdy pavouk? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tohle je zajímavá otázka a jsem zvědav na reakce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Straširybka : Dobrá otázka ! :D Už ani nespím.
Alexandra : I ty otázky od lidí co sbírají bodíky mi nevadí, dám jim hvězdičku (často to bývá něco originálního) a na chvíli se zabavím vymýšlením odpovědi, lepší než když tu celé odpoledne neni ani noha(klávesnice).

Já ti radím trpělivost, nejlepší otázky padají kolem 7–8 ráno, 12–13 odpoledne a kolem 1 ráno ("To už všichni spíte? :) )

Ale občas neni k zahození odpovědět na „obyčejnou“ otázku a někomu dopomoci ke spokojenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Všechny jsou zajímavé jen na ně neumíš odpovědět
Doplňuji:
Já tě nepodceňoval a ani bych si to nedovolil , myslel jsem to jinak ,taky neodpovídám stejně na odpovězené otázky a nebo pro mě nezajímavé , na některé samozřejmě odpověď taky neznám
A jsem ZDENY on ne ona 🙂

Upravil/a: zdeny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Je pravda,že tady padají samé blbiny,jenom aby se nahnaly body.Ale aspoň je tady sranda.Ale věřím,že tak si to určitě administrátoři nepředstavova­li.Určitě tu chtěli nějaký seriozní server na otázky.Ale některé otázky se tu fakt dávají,jenom aby řeč nestála.Hlavně se mi líbí Ti,kteří umí na všechno odpovědět,ale sami tu dávají stupidní otázky,jenom kvůli bodům.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek