SinceX

Posledních pár dní, žádná zajímavá otázka, na kterou bych mohl odpovědět..

Co si o tom myslíte vy? Stejná reakce, nebo vám to nevadí? :)
Doplňuji:
:D Myslel jsem, že by tu bylo více diskuzních otázek. Pro Zdena: Kdybych neuměl odpovědět, tak bych neměl tolik bodů..;)

Nejlepší odpověď
Toruk

A co kdybys teda zajímavou otázku přihrál ty sám? 🙂

Další odpovědi
Jahoda

Každý odpovídá v nějakém tématu. Někdo třeba jen v jednom, někdo ve dvou, či třeba ve všech. POkud se zatím nikdo do Vaší kategorie netrefil s žádnou otázkou, na kterou byste rád odpověděl, bohužel. S tím se nedá nic dělat. Jedině se smířit. Jak zde padlo – zajímavou otázku navrhněte Vy sám. I když já sama pořád nechápu, co je podel Vás „zajímavá“ otázka… 😉

led

záleží od toho, čo si vy myslíte, že je „zajímavá otázka“
je to vždy subjektívny názor každého človeka a ľudia sú rôzni

kapka

Tak mi pošli mailem, na co bys chtěl odpovědět a já to sem dám. 🙂

anonym

zajímavých otázek je tady dost

straširybka

pokousal tě někdy pavouk? 😁

anonym

Tohle je zajímavá otázka a jsem zvědav na reakce.

PostApMan

Straširybka : Dobrá otázka ! :D Už ani nespím.
Alexandra : I ty otázky od lidí co sbírají bodíky mi nevadí, dám jim hvězdičku (často to bývá něco originálního) a na chvíli se zabavím vymýšlením odpovědi, lepší než když tu celé odpoledne neni ani noha(klávesnice).

Já ti radím trpělivost, nejlepší otázky padají kolem 7–8 ráno, 12–13 odpoledne a kolem 1 ráno ("To už všichni spíte? :) )

Ale občas neni k zahození odpovědět na „obyčejnou“ otázku a někomu dopomoci ke spokojenosti.

zdeny

Všechny jsou zajímavé jen na ně neumíš odpovědět
Doplňuji:
Já tě nepodceňoval a ani bych si to nedovolil , myslel jsem to jinak ,taky neodpovídám stejně na odpovězené otázky a nebo pro mě nezajímavé , na některé samozřejmě odpověď taky neznám
A jsem ZDENY on ne ona 🙂

alexandra

Je pravda,že tady padají samé blbiny,jenom aby se nahnaly body.Ale aspoň je tady sranda.Ale věřím,že tak si to určitě administrátoři nepředstavova­li.Určitě tu chtěli nějaký seriozní server na otázky.Ale některé otázky se tu fakt dávají,jenom aby řeč nestála.Hlavně se mi líbí Ti,kteří umí na všechno odpovědět,ale sami tu dávají stupidní otázky,jenom kvůli bodům.