ReHu

Poslední dobou mi chodí na mail spousta nevyžádaných obchodních nabídek. Myslím, že to je spojením s FB. >burak

Tak jsem spojení a foto zrušila. Myslíte, že to je tím?
Doplňuji:
Otázka není jen pro buraka, ale ptala se, kde mám fotku :D.

Nejlepší odpověď
anonym

Rehu mně žádné nabídky nechodí ani neposílám,
Doplňuji:
ptala jsem se i ostatních a nikdo takový problém nemá,moc tomu nerozumím tak se zkouším potat dál

Další odpovědi
Bumbes

Na takové obtěžování existují Spam-filtry. Většinou bývají součástí e-mailových klientů (SW i on-line). Stačí nastavit konkrétní slovo pro detekci (např. Viagra) a veškerá pošta s tímto slovem bude smazána nebo ve Spam koši (podle konkrétního nastavení).
Doplňuji:
Ale spíše se váš e-mail dostal do komerční databáze, kterou používají spameři a reklamní roboti. Je to docela lukrativní „job“, toto obchodování s různými daty lidí a uživatelů internetu.

elektrikář

Mně žádné nabídky nechodí záleží jaký máte antivir já používám AVAST fre.Nebo je možné zmněnit mail.

anonym

Možná. Navíc je to tabu.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-otazka-tak-uz-i-na-odpovedich-mame-spam-byla-spravne-zodpovezena
a
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-uz-i-na-odpovedich-mame-spamtoto-neni-otazka-toto-je-upozorneni-pokud-admin-smaze-je-jasne-ze-to-podporuji

anonym

ja to s pc ještě moc neumím tak mi hodně pomáhá manžel at něco nezablikuju a nenastavím atd.ale mrzelo by mně kdyby mněl někdo kvůli mně nějaké potíže

ReHu

Možná to je tak, jak píše Bumbes. O té komerční databázi.