pavel159

posle te mi prosim adkaz na voda v evropě spěcha to

rychle

Nejlepší odpověď
hanulka11

zadej si to prosím do vyhledavače--- rychle

Další odpovědi
venkovan

Zkus si zadat geologická období. Tam najdeš, kdy na území Evropy byla moře a obrovská jezera.
Jinak nevím co „na voda v Evropě“ smysluplného říci, protože potom je to už o řekách, jezerech, mokřadech, močálech,
mořích, umělých nádrží, podzemní vodě, pitné a průmyslové vodě, o vodě pro zemědělství, úpravnách na pitnou vodu, čistíren odpadních vod , … prostě je to jen na tom co potřebuješ a to jsi nenapsal. A ještě z monitoru věštit neumím.