janek66

Poslal jsem dvěma ženám e-mailem stejný obrázek kytice.

A teť mám divný pocit že jsem je vlastně ošidil a odbyl je jednou kytkou.Jaký je váš názor?
Doplňuji:
Vím to jen já,ony se neznají.

Odpovědi
Miroslavst

Ale to víš jen ty nebo ne? Jak ta druhá ví, že té první jsi poslal tu samou kytici? :D:D

Tak bych to neřešil a neříkal bych jim to. Nebo bych jim poslal druhý mejl, ale tentokrát pokaždé s jinou kyticí.

hanulka11

Že by se sešly a řekly si to ?To snad nehrozí ,tak nemusíš mít výčitky.Akorát je znát, že sis s tím tedy nedal moc práce a nedělal jsi to s láskou.

ten který je

To bude dobrý,to projde.A manželka dostala ovšem pravou kytku nebo ne?:-D

kropitko

Já myslím, že to nevadí, jen je mi divné, že mně nic nepřišlo?!