ten který je

Posílání souborů

Když chci poslat někomu větší počet fotografií pomocí letecké pošty,načítání trvá celkem dlouhou dobu.Proč tomu tak je?Díky.
Doplňuji:
Tím větším počtem mám na mysli třeba 15 fotografií ve formátu JPG.

Nejlepší odpověď
mosoj

Náčítání je úměrné uploadu tvého inetového připojení. Pokud posíláš fotky nezmenšené je to poměrně velký objem dat.
Doplňuji:
Zde si otestuj svoji rychlost a kvalitu připojení.
http://www.spe­edtest.net/

Další odpovědi
Hlada

Souvisí to s rychlostí uploadu připojení, která je např. u ADSL mnohem menší, než rychlost downloadu.

anonym

Odesílání fotek přes Net je většinou pouze informativní, tzn. že příjemce z nich asi nebude dělat žádné velké zvětšeniny. Proto se vyplatí je zmenšit tak cca na 20 – 30% původní velikosti třeba programem IrfanView a jemu podobných. Před odeslání je vhodné všechny fotky „zazipovat“ do jednoho souboru, abys je nemusel odesílat po jedné.