tedrazice

Jak odeslat emailem celou složku?

Nejlepší odpověď
rynek878

pokud je složka do 100MB,tak bych použil DEPO,samozřejmně zazipované.

Zdroj: http://depo.ra­diokomunikace­.cz/main.php

Další odpovědi
Michal Kole

sbalit ji do archivu ZIP.

Než posílat emailem takový velký soubor, tak je lepší ho nahrát na webové úložiště (www.uloz.to) a mailem poslat odkaz

mosoj

Zkomprimovat (zabalit, zazipovat). Pro velikost zabalené složky ale platí stejná pravidla jako pro každý jiný soubor o maximální možné velikosti. Jenom se do té hodnoty vejde více souborů.

anonym

k posilani velkych priloh emailem se hodi sluzba www.uschovna.cz, ktera umoznuje takto odeslat v priloze az 2GB dat ktere se pak dlouhodobe zbytecne nepovaluji na internetu

k odeslani cele slozky pouzijte kompresni program ktery vam umozni z cele slozky souboru udelat jeden jediny soubor (zip archiv, rar archiv, 7z archiv a tak podobně) … klepnout na slozku pravym tlacitkem, zvolit odeslat → do souboru zip

ReHu

Jak velká je ta složka?
Možná uschovna.cz