martin14

Dá se přes Skype poslat soubor o velikosti 20 GB a víc?

Doplňuji:
Já pravě potřebuju aby mi kámoš poslal Call of Duty Black Ops a to má těch 17 GB.

Nejlepší odpověď
casey

Myslim, ze s tim neni problem. 20GB jsem nezkousel, ale par GB ano a slo to. Bohuzel v pripade vypadku nenavaze a musi se zacit znova. Jde hlavne o rychost pripojeni, konkretne uploadu, ktery vetsina z nas ma velice slaby. Symetricke pripojeni neni uplne bezne

Další odpovědi
hanulka11

posílám tak videa ,ale dlouho to trvá než se stáhne

arygnoc

jistě.
doporučuji ale soubor rozdělit třeba po 1 GiB, lze posílat i simultánně (ušetří to čas).

posílám tak filmy (rozdělené třeba na 5 částí, zip s tím nemá problémy).