Šárinka*

Poradte prosim s nějakou dobrou písničkou?

Něco jako je písnička Bruno nebo tak nějakej dobrej song…

Odpovědi
anonym

Tak hledej. Vlož do vyhledávače http://www.go­ogle.cz/ tento příkaz.

intitle:index.of +‚last modified‘ +‚parent directory‘ +(mp3|wma|wav|ogg) -htm -html -php -asp -e-mp3s.eu -fast-mp3.com -franceradio.net -mp3-network.net

A tyto asi 2 nebo 3, 4 řádky označíš kurzorem myši a dalším tlačítkem na těle myši zvolíš zkopírovat. Do vyhledávacího políčka to opět podobným způsobem vložíš a stiskneš Enter. -Na netu je tolik hudby že by ti na poslech všeho nestačilo 200 let.