Pomelo74

Poraďte mi…

Když vystuduju Obchodní akademii,obor Ekonomické lyceum,co můžu dělat za práci v divadle?

Nejlepší odpověď
Drap

Z otázky neni jassné, co vlastně vystuduješ ? Myslím že by jsi mohla prodávat lístky.....v lepším případě pokud tam máš známé a byla by jsi dobrá tak možná i účetní

Další odpovědi
led

Môžte začať ako upratovačka (tie sú žiadané a nedostatkové) a poobzerať sa, aká práca je tam voľná. Podľa vzdelania, by ste mohli pracovať na ekonomickom úseku, produkcii (predaj vstupeniek, nábor) alebo vo výrobnom oddelení (výroba dekorácií,kostýmov a iných prvkov scénických výprav, nákup, sklad). Prípadne môžte nastúpiť ako garderobiérka – (starostlivosť o kostýmy, pomoc hercom pri prevlekoch, drobné opravy).
PS. ak si doplníte vzdelanie VŠ, môžte to dosiahnúť na ekonómku divadla, eventuelne riaditeľku (ale až neskôr)

lexx

finanční ředitelku, účetní nebo diváka

kosaaaak

Můžeš dělat cokoliv si zamaneš, záleží na tom jestli tam máš nějakou tlačenku.