monča1998

Který program používáte na stříhání a mix hudby (audia)?

Dobry den, který program používáte na stříhánía mix hudby (audia)? Dekuju moc

Nejlepší odpověď
Dochy

Dost se na zpracovani audia doporucuje audacity. Osobne nemam zkusenost.

Propriste neformuluj otazku „Poradite prosim?“ ale rovnou napis co te zajima.

Další odpovědi
anonym

Z vlastní zkušennosti používám na střih obyčejný mp3knife,někdy i Audacity na střih hudby,na tvorbu používám mixcraft.
Mp3 ¨knife máte zde k výběru ke stažení,
https://www.go­ogle.cz/#q=mp3+k­nife
Audacity si najděte,ale ten je pro trošku pokročlejší.

dubraro

Taky audacity.

kelley

Sonar X3 – ale je poměrně drahý a náročný na znalosti a ovládání… Audacity se obvykle doporučuje proto, že je jednoduchý a legálně zdarma.

quentos

Přečtěte si kodex a nápovědu. Všechny důležité informace se píší již do pole pro otázku, nikoli až do doplnění.