Saurus

Poradíte které auto? Potřebujem pro rodinu i do podnikání.

Nejlepší odpověď
kropitko

Citroen Berlingo

já ani jedno, já bych chtěla dodávku pro 5–6lidí a s ložným prostorem,,třeba něco takového. http://sauto.cz/de­tail-inzeratu/uzit­kova/opel/mova­no/9205713

Další odpovědi
slad08

Renault Scénic

Toto auto máme a jsme s ním velice spokojeni. Sice je pár let staré a je v hodné je na cestování, pro rodinu tak i pro podnikání. Sezení uvnitř je vilce pohodlné a prostorné.
doporučuji.

venkovan

Fiat Dobló

Je originální.
Ale podstatné je, že není uvedeno na jaké podnikání a pro jakou rodinu a jaké účely v rodině. V takovém případě je anketa na nic, protože skoro všechna auta jsou prakticky na jedno brďo – často vyráběné v kooperaci. Mne tam například schází Dacia, Ford, VW včetně Škody a Seatu, asijská auta apod.

anonym

Renault Kangoo

Z nabízených modelů, převažuje-li podnikání – Kangoo, pokud rodina, tak Scénic.
Jinak s ohledem na případnou připomínku v diskuzi na poruchovost,
je z užitkových na 1. místě Opel Meriva.

Drap

Citroen Berlingo

Takhle se odpovídat nedá, pokud neznáme další věci, jako např velikost rodiny, včem podnikáte atd. Takžwe berlingo je jen proto že je na prvním místě a bez zatržení se odpovídat nedá.

DusanOrlik

Renault Scénic

tuCZek

Citroen Berlingo

filva

Citroen Berlingo

kropitko

ani jedno,,,

Alesh

Francouze ani Itala nebrat … http://www.kur­zy.cz/tuv-testy-spolehlivosti-automobilu/