huxa

Poradíte ekvalizér na zvyšování bassů, apod.?

Doplňuji:
poradil by někdo? aspoň nějaký přehrávač či tak něco, který to umí,…

Odpovědi
Topinkovač

Tak klasika – Winamp, nejuniverzálnější přehrávač který má ekvalizér celkem solidně zmáknutý. Jsou tam už přednastavené ekvalizéry pro různé žánry, no samozřejmě si můžeš vytvořit i svůj podle libosti. Navíc máš možnost stažení addonů kde taky určitě nějaký doplnění na vylepšení bassů najdeš.

Děda Louda

Zvýšené basy jsou barytony (někdy basbarytony), ještě vyšší jsou pak tenory.
Doplňuji:
Ku změně ladění (např. zvyšování) se běžně používá transpozice.