Babunka

Poradíte, co je módního letošní podzim?l Jaké barvy, střihy, materiály a styly zvolit?

Případně prosím o vložení odkazů. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

vše v přírodních barvách , vítězí kapuce na všem od mikin apo bundičky a kabáty

holinky, barevné i jednobarevné , obuv styl kanady ,
obuv pánský styl , obuv na klínu

úzké kalhoty , hřejivé pletené návleky jak na nohy i ruce

ale spíš bych řekla, že si každý vezme to v čem se dobře cítí a bude svůj

než se řídit módními trendy za každou cenu

Další odpovědi
anonym

Podzimní módní trendy | bonprix.cz
nebo si dejte do googlu jen : Moda , podzim 2011

  • iv-

ClaudinQaXxX

hnědá a tmavě modrá barva, dluhé volné svetry a všechno co psala hanulka11. jinak souhlasím že se asi každý obleče jinak. :))

Theress

pletené svetříky, šály a šátky pestrých vzorů a barev, balerýnky nebo botky do půl lýtek.. na hlavu baret nebo „pekařskou čepici“, na tělo vestu, ale raději volte novinky (lesklé, šustivé materiály, tmavě modrá nebo fialová, khaki) nežli -hnědá,prošíva­ná,kapuce,koží­šek-

hezký podzim všem 😉

Martulka0408

Ahoj,90.léta, kalhoty s vysokým pasem, vracejí se zvony, stále frčí harémky (mám dvoje a nedám na ne dopustit:) ), topíky s netopýřími rukávy, svetříky, boty oxfordky, na klínu, kozačky ( kovbojský styl),proužky, puntíky, halenky s fiži. Z barev: tmavě zelená, modrá, hnědá, …:) Mrkni na Otto, na stránkách mají sekci: podzimní mix a tam si zaručeně vybereš to, v čem se budeš dobře cítit a zároveň bude módní :)