mip

poradit ze zvukem

nejde mi zvuk v nastrojich mi to ukazuje ze zvukove zarizeni neexistuje muze nekdo podrobne poradit skousel sem stahnout ze slune.realtek ac 97 stahlo to ale vyhazovalo to naejakej problem neslo to nainstalovat dik

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Proč to nešlo nainstalovat, házelo to nějakou chybu?
Může to být jenom „bordel“ ve Windows to pak stačí přeinstalovat Windows, ale taky to může být nějaké hardwarové poškození audio chipu.

Zkuste si stáhnout Ubuntu Live a nastartujte systém ubuntu při startu „zahraje“, pokud se ozve zvuk tak asi máte nějaký nepořádek ve Windows, pokud nezahraje tak to asi bude to HW poškození, ale i tak nemusí, protože ubuntu si jenom nemusí rozumět s Vaší zvukovou kartou.

Jaký chip AC 97 máte? Mohl jste omylem stáhnout ovládače pro pro jinou verzi.