tomasstir325

Poradit prosim o pyramidě

Dnes jsem si vyrobil 10cm pyramidku ze čtvrtky a slepenou izolepou. Může mít i takováto po domácku vyrobená pyramidka zázračné účinky? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Já věřím v zázračnou moc pyramid

Nejlepší odpověď
honza19hk

jo může,až budeš potřebovat zatopit v kamnech.

Další odpovědi
Mahoney

Ne.

Alesh

No, to rozhodně nejsi jediný. Jejich tvar fascinoval i staré Egypťany a mnohé národy v latinské Americe. Dokonce náš slavný žokej Váňa léčí koně tím, že je ustájí pod velkou plechovou pyramidu ve své stáji. Věří, že to těm koňům může pomoci.

Liara

z vědeckého hlediska ne, ale pokud tomu budeš věřit tak třeba se stane nějakej zázrak..ale na to myslím nepotřebuješ papírovou pyramidu :)