Poradí mi někdo, jaká sluchátka koupit?

Ahoj,
Můžete mi někdo poradit na co se mám dívat nebo doporučit nějaké pecky na 3,5mm jack? Nechci špunty, ty moc dobře nedrží (mám je doma).
Zatím k čemu bych přikláněl je Huawei AM115 nebo Apple EarPods jsou to nejlépe hodnocená a nejprodávaněj­ší pecky.

Odpovědi
Dochy

Asi neporadím, pokud sis vybral tak není moc co řešit. Jen mně překvapuje Tvůj argument. Vyzkoušel jsem několik peckových sluchátek a podle mně byli dost naprd právě ohledně udržení se na místě a pohodlí. Pak jsem vyzkoušel několik levnějších špuntů a můj dojem je minimálně o třídu výše. Aktuálně ale mám mušle, přeci jen časté nošení špuntů není pro uši úplně to pravé. Ale na poslech v MHD jsou myslím špunty poslechově to nejlepší.

(samozřejmě každý budeme mít jiné požadavky)

Jakub Tlapal

Ahoj, já jsem spokojený s bezdrátovými sluchátky CARNEO, které jsem si objednal z https://www.car­neo.cz/bezdra­tova-sluchatka . Mám je už něco málo přes rok a používám je skoro každý den a hrají pořád stejně dobře 🙂 . Nechodím běhat, ani nijak necvičím, takže používám fitness sluchátka jen když jedu autobusem domů ze školy.