thetom96

Jaká jsou nejlepší sluchátka do 2500,–?

Hledám nějaká dobrá sluchátka, pořád se nemohu rozhodnout, a když už jsem rozhodnut pro některá, tak si to zase rozmyslím a takhle nějak se teď točím v kruhu…

Hledám tedy sluchátka on-ear do 2 500,–.
Mam rád vyrazné basy, co se týče hudby, mam rád rap i rock, takže něco, na čem by tento typ hudby hrál dobře.
Mám už nějaké tipy, ale pokud se tu najde někdo, kdo tomu opravdu rozumí, tak ať mi sem napíše nějaký link na sluchátka nebo nějaký názor.

děkuji 🙂

Odpovědi
dubraro

Pro poslech rockové hudby se nejen mně osvědčily tradiční sluchátka Koss Porta Pro. Pro ostatní používám sluchátka Beyerdynamic (ten model už se nevyrábí, podobný DT 880), ty se ale asi nacházejí nad uvedeným cenovým limitem.

BTW: Nelze určit „nejlepší“ sluchátka, je to velmi individuální. Nejlépe je vzít si přehrávač s oblíbenou hudbou a sluchátka si vyzkoušet.

SirTonic

Osobně bych doporučil Marshall Major, nebo Major II