Broukk

Pořádal už někdo oslavu pro 20 dětí?

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano, takovou oslavu už někdo určitě pořádal.

Další odpovědi
dubraro

Já ne. A Bůh dá, ani nebudu. Snadno bych se stal mnohonásobným vrahem.

Herodes, to byl král!

ivzez

Ano. I pro více dětí.
Ale myslím, že chcete vědět něco jiného…

Broukk

A jak zabavíte ty děti? nebo jak to uhlídáte?

Bob2

Nejlepší je, najít nějaké dětské centrum ,které pořádá oslavy, a nemusíte se o nic starat…

Broukk

Jak to funguje? jakože tam dám děti, oni je hlídají? a dělají program?

Bob2

Normálně si u nich objednáš oslavu, a oni ti to celé zařídí 🙂 například Hamleys v Praze to dělá 🙂

Broukk

Já jsem z Prahy, a kde to je?

Bob2

Mrkni se sem to bude nejlepší http://www.ham­leys.com/czech_r­epublic/explo­re-index.irs

Broukk

Vypadá to dobře i ta cena není tak závratná jak jsem čekala 🙂