Avatar uživatele
Thor841

Pořád se nemohu rozhodnout – Android – WP 8.1?

Dobrý den,

prosím o radu. Pořád se nemohu rozhodnout, jaký OS pořídit. Zda Android 4.2 JB nebo WP 8.1. Co by jste mi doporučili a proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3576 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nechápavé

Android

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wnaty

WP

Doplňuji:
Ze zkušenosti přátel vím, že Android se hodně zasekává a jsou s ním časté problémy.
Windws 8.1 mám na notebooku a jsem s ním spokojena. Také jsem se koukala po novém telefonu a ze všech odborných a uživatelských recenzí se mi zdál WP 8.1 nejlepší volbou. Nezasekává se, je rychlý, nabízí nové aktualizace a má vysoký výběr aplikací. I když se na první pohled může zdát nepřehledný, podle mě se v něm naučíš během pár minut.

Upravil/a: Wnaty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Android

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
T3NY

Android

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Killmen

Android

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McArthur

Android

Sice dávám volbu pro Android, ale hlavně záleží na tom, pro jaký účel si mobil chcete pořídit? Android dává mnohem větší výběr software a mnohem větší základnu uživatelů, kteří rádi pomohou. Wnaty sice píše, že WP se nezasekávají a Android ano, pravda je ale taková, že oba systémy se zasekávají, pokud do nich nainstalujete balast a oba systémy běhají svižně, pokud jim dáte patřičnou péči. Pro Android hraje také mnohem promakanější podpora ze strany Google a propojení na sociální sítě a poloviční hardwarová náročnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

McArthur: ono nepropojení na sociální sítě může být pro některé lidi, jako třeba já, docela vítané. Mohl bys říct, v čem spočívá větší promakanost podpory Google? A s tou hardwarovou náročností je to úplně přesně naopak, než jsi napsal. WP zde vede na celé čáře.

před 3575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Wnaty: z tvé správné odpovědi je nutno vyjmout jednu větu, a to „Windws 8.1 mám na notebooku a jsem s ním spokojena.“ Windows Phone a Windows 8.1 pro PC spolu mají společného jen asi jako třešeň a jabko, tj. obojí je ovoce – nic více. Obojí jsou operační systémy a obojí používají „moderní“ uživatelské prostředí na principu dlaždic – a tím příbuznost končí.

před 3576 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek