Pokročilý

Pořád se nemohu rozhodnout - Android - WP 8.1?

Dobrý den,

prosím o radu. Pořád se nemohu rozhodnout, jaký OS pořídit. Zda Android 4.2 JB nebo WP 8.1. Co by jste mi doporučili a proč?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Android 83% WP 17%

Odpovědi:

Pokročilý

Android

Pokročilý

WP

Doplňuji:
Ze zkušenosti přátel vím, že Android se hodně zasekává a jsou s ním časté problémy.
Windws 8.1 mám na notebooku a jsem s ním spokojena. Také jsem se koukala po novém telefonu a ze všech odborných a uživatelských recenzí se mi zdál WP 8.1 nejlepší volbou. Nezasekává se, je rychlý, nabízí nové aktualizace a má vysoký výběr aplikací. I když se na první pohled může zdát nepřehledný, podle mě se v něm naučíš během pár minut.

Bronzový

Android

Pokročilý

Android

Pokročilý

Android

Bronzový

Android

Sice dávám volbu pro Android, ale hlavně záleží na tom, pro jaký účel si mobil chcete pořídit? Android dává mnohem větší výběr software a mnohem větší základnu uživatelů, kteří rádi pomohou. Wnaty sice píše, že WP se nezasekávají a Android ano, pravda je ale taková, že oba systémy se zasekávají, pokud do nich nainstalujete balast a oba systémy běhají svižně, pokud jim dáte patřičnou péči. Pro Android hraje také mnohem promakanější podpora ze strany Google a propojení na sociální sítě a poloviční hardwarová náročnost.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

McArthur: ono nepropojení na sociální sítě může být pro některé lidi, jako třeba já, docela vítané. Mohl bys říct, v čem spočívá větší promakanost podpory Google? A s tou hardwarovou náročností je to úplně přesně naopak, než jsi napsal. WP zde vede na celé čáře.

Stříbrný

cochee

Wnaty: z tvé správné odpovědi je nutno vyjmout jednu větu, a to "Windws 8.1 mám na notebooku a jsem s ním spokojena." Windows Phone a Windows 8.1 pro PC spolu mají společného jen asi jako třešeň a jabko, tj. obojí je ovoce - nic více. Obojí jsou operační systémy a obojí používají "moderní" uživatelské prostředí na principu dlaždic - a tím příbuznost končí.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.