deedee77

Porad na me zira.

Co to znamena dyz na me jina osoba taky zenskeho pohlavi porad zira? Kdykoliv me potka doslova na me cumi jak pytel uz nevim co s tim a je mi to neprijemny,bavit se s ni nechci. Proc to dela?

Nejlepší odpověď
Banán88

… a to ja bych se ve vsi slusnosti zeptal :) ;)

Další odpovědi
Beer4Real

Jsou jenom dvě možnosti.
Buď jseš strašně krásná a nebo ohromně šeredná.

anonym

Já nevim a ty to taky nevíš a vědět nebudeš, dokud se jí jasně nezeptáš. Proč se s ní nechceš bavit, ty ji znáš? Ona nestojí ani za větu? Nebo je nebezpečná? Že ty se jí bojíš ? 😁

redy

To se mi taky stává,něčím si ji zaujala.
Já sem jeden čas taky zírala,byla to starší paní, ale byla zvláštně příjemná a i na dálku voňavá.Jednou se mi zeptala s úsměvem stratila si něco? A já úplně vyvedena z rovnováhy,sem odpověděla, moc vám to sluší.
A ona stím svým úsměvem jen poděkovala. Nebyla jen hezká, ale taky moc milá 🙂

ivzez

Když se s ní nechceš bavit,
nic se nedozvíš
(my jí do hlavy nevidíme).
Doplňuji:

  • ––––––

Já bych si jí nevšímala …

ptáč

Pytel je nutné rozříznout. Pokud není zavázaný, tak stačí nahlídnout dovnitř, na obsah, co tam je. Jestli je tam mouka, nebo cement, nebo piliny. Pytel možná čumí proto, že ho ještě nikdo neuklidil. Proto, jestli jste nepořádná a pytel neuklidila, zůstává i pytel nepořádný, a tzv. čumí. Jev „čumění a kdo víc“ je podobný jevu vrážení do protijdoucích lidí. Jestli jdete po ulici a proti vám taky kráčí, chcete se vyhnout. Zdárnému vyhnutí předchází krátký oční kontakt, při kterém se zrakem spojíte s protijdoucím (protijdoucí), následně tím směrem, kam máte namířeno. Jednoduše řečeno; když mám svou cestu, dívám se na ni. Kolize mezi chodci vzniká, jestliže po kratičkém očním kontaktu nenásleduje směr pohledu naším směrem, ale míjíme druhou stranou. Je to tím, že kolemjdoucí tvor vyhodnotí náš manévr, že půjdeme tím směrem kam chceme jít, ale zkřížíme mu cestu. Nejrůznější lidé mají toleranci očního kontaktu jinak nastavenou. Bohatě stačí mžik, to je desetina sekundy. Čumět někomu cizímu do očí celou sekundu, to chce odvahu. Takže možná to spláchneme. Možná je osoba divná, pomalejší, ve stresu, poslušná ale vy jí nemáte co zastrašovat zvýrazněnými očními stíny a nečumte na ni. Protože má nízkou toleranci.

bolak

Třeba trénuje na mistrák.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=K24RutWhi­i0