Avatar uživatele
Ejn

Popraskaná kůže na obličeji.

Dobrý den.Je mi 15 let a mám problém.V oblasti nosu(konkrétně mezi nosem a ústy) a mezi bradou a ústy mám popraksanou plet'.Nikde jinde se mi to nestává.Nevíte,co s tím mám dělat?
Děkuji za odpověd'. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Bublinnka, briketka10 před 4211 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

nejideálnější je zajít na kožní…
Doplňuji:
tam dostaneš tu správnou mast, poř. léky…nemusí to být „popraskaná kůže“ z toho, že je suchá…ale klidně nějaký druh exému, plísně, lupenky, čehokoliv…takže ten mastný krém mi nepřipadá jako úplně ideální řešení…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vypadá to na nedostatek stopových prvků. Zašla bych s tím ke kosmetičce nebo na kožní. Raději bych volila odborníka, než abych se pouštěla do hokus pokusů sama. Pleť na obličeji je citlivá a byla by škoda přivodit si nevhodnými kosmetickými prostředky ještě větší komplikace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

mám to tak celá leta a používám mastný krém s Amarantovým olejem od Ryamaru
ale na to kožní si zajít můžeš..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nic sám nezkoušej a běž na kožní, obličej je nejdůležitější pohledová část lidského těla, tak ať si to nějakými „babskými“ radami nezhoršíš, mimo jiné by to skutečně mohla být i lupénka a ta se léčí kortikoidy a ty jsou na předpis

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Hlavně hodně mazat mastným krémem .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Nedávno jsem měla podobný problém, ale u očí. Mastným krémem se to jen zhoršilo. Dávala jsem si obklady ze salátové okurky a za 2 dny bylo po všem.
Takže vyzkoušej tu okurku, a když to nezabere tak jdi ke kožnímu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek