Pomohlo by aby měli všichni řidiči popito?

Článek s nadpisem „I povolené množství alkoholu zpomaluje mozek za volantem“ mě vnuknul nápad. Když budou mít všichni řidiči zpomalené reakce, nic se nikomu nestane.

Nejlepší odpověď
anonym

Nech si to patentovat.
Co chodci?
Jedině,že bychom byli nalití úplně všichni a neustále.
Pak by tu byl problém s cizinci.
Ožrat je povinně už při vstupu do země.
Zemský ráj to na pohled.

Další odpovědi
Radak

Aby ale řidiči neměli těžké nohy na plynu. Já bych to ještě zvážila.

Mili @

a hlavně by řidiči byli veselí a bezproblémoví…

Miroslavst

Nepomohlo
http://www.no­vinky.cz/krimi/220702-opily-ridic-prehledl-kostel.html

jendahun

V Česku by to asi nešlo,tady se žene všechno do extrému.Takový Moravák si řekne,mám lehce vypito a naměří mu 4 promile.Pražák má dvě piva a je našrot.To procento mile se usmívajících „lehkých“ opilců,je myslím strašně malé.Většinou jsou u nás opilci agresivní supermani,kterým rostou křídla jak po Redbulu.Po jezdění o svátcích,mám taky dojem,že někteří řidiči mají zpomalené reakce i bez alkoholu.

Gabe

Tuhle psali,ze 22% nehod je zavineno nazranymi ridici.Takze 78% zavini ridici strizlivi.Co je lepsi?

anonym

@Miroslavst, ale ten kostel nepil.

kapka

😁 Vy už se psychicky připravujete na Silvestra, ne?

anonym

To ani ne. Jen aby všichni řidiči měli zpomalené reakce, ne jen někteří.