Avatar uživatele
Mili @

Pomohl vám někdy někdo

alternativní medicínou zbavit se zdravotních problémů???
Doplňuji:
Mi pomohl a mému synovi také…
Jednalo se o atopický ekzém u syna a u mne o bolesti zad spojené s chřipkou…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, BEAES, bobánek, Terryle před 4883 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Nepomohl a abych pravdu řekl, nevěřím tomu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Myslím si, že třeba Reiky by mohlo pomoci…
Co je Reiki?
Reiki je univerzální systém (část tibetské medicíny), jehož pomocí je možné vyléčit z mnohých chorob, především různých chronických onemocnění. Je to velké umění fyzického, psychického a duchovního uzdravování pomocí předávání energie prostřednictvím rukou léčitele. Během seance Reiki je léčitel pouze zprostředkovatelem, krze nějž tato energie proudí. Čím víc je léčitel „čistší“, tím více energie proudí a tím efektivnější je i léčení.

Zdroj: http://www.al­ternativni-medicina.eu/stran­ka/reiki

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Jo. Vlastně od narození, kdy mi jeden z nejuznávanějších léčitelů možná zachránil život (od chvíle, kdy se za ním zoufalej taťka rozjel a pán na mě začal „myslet“, jsem začala dýchat a jevit vůli k životu, do té doby si doktoři mysleli, že bude konec), přes prkotiny jako bradavice vyléčené homeopatiky, až po zoufalý stav asi půlroku nevyzpytatelných záchvatů dušnosti, kdy mi pomohla alternativní léčba autovakcínami. Zkušeností spousta a v 4 z 5 případů dobré. Některé metody určitě fungujou, ale musíte jim dát šanci. Nesmíte si předem říkat, že to k ničemu nebude – placebo efekt může fungovat i naopak…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mili @

Co to jsou autovakcíny?

před 4883 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

To je jakoby léčebná látka, vyrobená z vašich vlastních materiálů – většinou z krve, ale někdy i z moči nebo tak. Nevím přesně, jak to funguje, ale používá se to hlavně k léčbě alergií – myslím, že alergeny se nějak pohybujou v těle a jsou obsažené i v té krvi. A když je z toho nějak dostanete spolu s látkama, které tělo zná (vlastní krev) a pak mu je vrátíte, možná je přijme jako vlastní a přestane se jim bránit – a alergie tak zmizí.
Možná se pletu, tak mě kdyžtak snad někdo opraví .)

před 4883 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek