Bronzový

Pomohl vám někdy někdo

alternativní medicínou zbavit se zdravotních problémů???
Doplňuji:
Mi pomohl a mému synovi také...
Jednalo se o atopický ekzém u syna a u mne o bolesti zad spojené s chřipkou....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nepomohl a abych pravdu řekl, nevěřím tomu.

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím si, že třeba Reiky by mohlo pomoci...
Co je Reiki?
Reiki je univerzální systém (část tibetské medicíny), jehož pomocí je možné vyléčit z mnohých chorob, především různých chronických onemocnění. Je to velké umění fyzického, psychického a duchovního uzdravování pomocí předávání energie prostřednictvím rukou léčitele. Během seance Reiki je léčitel pouze zprostředkovatelem, krze nějž tato energie proudí. Čím víc je léčitel „čistší“, tím více energie proudí a tím efektivnější je i léčení.

Zdroj: http://www.alternativni-medici na.eu/stranka/reiki

Zlatý

Jo. Vlastně od narození, kdy mi jeden z nejuznávanějších léčitelů možná zachránil život (od chvíle, kdy se za ním zoufalej taťka rozjel a pán na mě začal "myslet", jsem začala dýchat a jevit vůli k životu, do té doby si doktoři mysleli, že bude konec), přes prkotiny jako bradavice vyléčené homeopatiky, až po zoufalý stav asi půlroku nevyzpytatelných záchvatů dušnosti, kdy mi pomohla alternativní léčba autovakcínami. Zkušeností spousta a v 4 z 5 případů dobré. Některé metody určitě fungujou, ale musíte jim dát šanci. Nesmíte si předem říkat, že to k ničemu nebude - placebo efekt může fungovat i naopak...

Diskuze k otázce

Bronzový

Mili @

Co to jsou autovakcíny?

Zlatý

Terryle

To je jakoby léčebná látka, vyrobená z vašich vlastních materiálů - většinou z krve, ale někdy i z moči nebo tak. Nevím přesně, jak to funguje, ale používá se to hlavně k léčbě alergií - myslím, že alergeny se nějak pohybujou v těle a jsou obsažené i v té krvi. A když je z toho nějak dostanete spolu s látkama, které tělo zná (vlastní krev) a pak mu je vrátíte, možná je přijme jako vlastní a přestane se jim bránit - a alergie tak zmizí.
Možná se pletu, tak mě kdyžtak snad někdo opraví .)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.