Mili @

Pomohl vám někdy někdo

alternativní medicínou zbavit se zdravotních problémů???
Doplňuji:
Mi pomohl a mému synovi také…
Jednalo se o atopický ekzém u syna a u mne o bolesti zad spojené s chřipkou…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nepomohl a abych pravdu řekl, nevěřím tomu.

Další odpovědi
BEAES

Myslím si, že třeba Reiky by mohlo pomoci…
Co je Reiki?
Reiki je univerzální systém (část tibetské medicíny), jehož pomocí je možné vyléčit z mnohých chorob, především různých chronických onemocnění. Je to velké umění fyzického, psychického a duchovního uzdravování pomocí předávání energie prostřednictvím rukou léčitele. Během seance Reiki je léčitel pouze zprostředkovatelem, krze nějž tato energie proudí. Čím víc je léčitel „čistší“, tím více energie proudí a tím efektivnější je i léčení.

Zdroj: http://www.al­ternativni-medicina.eu/stran­ka/reiki

Terryle

Jo. Vlastně od narození, kdy mi jeden z nejuznávanějších léčitelů možná zachránil život (od chvíle, kdy se za ním zoufalej taťka rozjel a pán na mě začal „myslet“, jsem začala dýchat a jevit vůli k životu, do té doby si doktoři mysleli, že bude konec), přes prkotiny jako bradavice vyléčené homeopatiky, až po zoufalý stav asi půlroku nevyzpytatelných záchvatů dušnosti, kdy mi pomohla alternativní léčba autovakcínami. Zkušeností spousta a v 4 z 5 případů dobré. Některé metody určitě fungujou, ale musíte jim dát šanci. Nesmíte si předem říkat, že to k ničemu nebude – placebo efekt může fungovat i naopak…

Mili @

Co to jsou autovakcíny?

Terryle

To je jakoby léčebná látka, vyrobená z vašich vlastních materiálů – většinou z krve, ale někdy i z moči nebo tak. Nevím přesně, jak to funguje, ale používá se to hlavně k léčbě alergií – myslím, že alergeny se nějak pohybujou v těle a jsou obsažené i v té krvi. A když je z toho nějak dostanete spolu s látkama, které tělo zná (vlastní krev) a pak mu je vrátíte, možná je přijme jako vlastní a přestane se jim bránit – a alergie tak zmizí.
Možná se pletu, tak mě kdyžtak snad někdo opraví .)